Preskoči na glavno vsebino
Maison Berger ParisAnti Mosquito Ocean nadomestno polnilo za katalitično svetilko
Maison Berger Paris Anti Mosquito Ocean nadomestno polnilo za katalitično svetilko
Maison Berger Paris Anti Mosquito Ocean nadomestno polnilo za katalitično svetilko
Zgornje note
vrtnica, črni ribez, morske note
Srčne note
vrtnica, jasmin, šmarnica
Bazne note
beli mošus, jantar, les
Vrsta dišave za domčista, sveža

Katalitična svetilka Maison Berger Paris Anti Mosquito Ocean je odličen dodatek za dom, pisarne, hotele in spa centre. Skrivnost katalitične svetilke se skriva v načelu katalitske reakcije – gorenja brez plamena. Svetilka je namenjena tako za odišavljenje prostorov, kot tudi za čiščenje in dezinfekcijo zraka v zaprtih prostorih.

Lastnosti:

  • lepo odišavi celoten prostor
  • svetilko lahko brez strahu pustite brez nadzora
  • v prostoru uničuje vse neprijetne vonjave, vključno s cigaretnim dimom, paro od kuhanja in vonjem domačih ljubljenčkov
  • sveža dišava
  • zračno čista dišava

Navodilo za uporabo:
Ravnajte se po priloženih navodilih. S svetilke snemite okrasni in dušilni pokrov ter s pomočjo priloženega lijaka svetilko do 2/3 napolnite z dišavo. V svetilko ponovno vstavite stenj s kamenčkom in zaprite dušilni pokrov.Po približno 20 minutah, ko bo vonj začel prehajati preko stenja do kamenčka, vzemite vžigalnik in prižgite kamenček. Pustite, da plamen gori 3–5 minut in ga potem ugasnite, kamenček pa prekrijte z okrasnim pokrovom. Katalitski postopek se s tem začne in svetilka začne dišati. Ko je dosežena ustrezna intenzivnost dišave, zamenjajte okrasni pokrov za dušilni. S tem se katalitska reakcija zaključi.

To besedilo je bilo ustvarjeno samodejno, zato je lahko pomanjkljivo.

Maison Berger ParisAnti Mosquito Ocean nadomestno polnilo za katalitično svetilko

500 ml

Ta izdelek trenutno ni na voljo | Koda: LBP0158